Wyposażenie lokali

Wyposażenie lokali – drewniane stoły do restauracji

Już od kilku lat specjalizujemy się w produkcji drewnianych stołów do restauracji i innych mebli stanowiących wyposażenie lokali. Chętnie podejmiemy się nawet nietypowych, wymagających zleceń. Wykonujemy zarówno stoliki barowe, jak i duże stoły dębowe, wykorzystywane na przykład w salach konferencyjnych. Oprócz standardowych drewnianych elementów oferujemy również nowoczesne łączenie drewna ze szkłem czy stalą (matową, lakierowaną, chromowaną lub nierdzewną). Często łączymy ze sobą różne gatunki drewna, tworząc niepowtarzalne kompozycje.

W meble wyposażaliśmy już bary, restauracje, kawiarnie oraz sale konferencyjne na terenie województwa łódzkiego i takich miejscowości jak: Warszawa, Wrocław, Gliwice, Rybnik, Gniezno czy Sosnowiec. Wykonywaliśmy zarówno stoły z klepki, jak i blaty lite. Zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do obejrzenia próbki naszych możliwości zaprezentowanych w galerii.

Stoły drewniane i stoliki kawowe na zamówienie

Jako producent mebli dębowych mieliśmy okazję wykonywać zlecenia zarówno dla restauracji, barów oraz innych punktów gastronomicznych, jak i dla klientów indywidualnych. Zamówienia były bardzo różne. Począwszy od zwykłych stołów dębowych, przez różne meble kuchenne, aż po te nietypowe zadania. Jeśli macie Państwo jakieś pytania, wątpliwości, zastanawiacie się czy ktoś jest w stanie zrealizować Wasz pomysł – zachęcam do kontaktu z nami. Odpowiemy na wszelkie nurtujące Was kwestie.