Wyposażenie lokali

Drewniane stoły do restauracji – wyposażenie dla gastronomii

Już od kilku lat specjalizujemy się w produkcji drewnianych stołów do restauracji i innych mebli stanowiących wyposażenie lokali gastronomicznych. Chętnie podejmiemy się nawet nietypowych, wymagających zleceń. Wykonujemy zarówno stoliki barowe, jak i duże stoły dębowe, wykorzystywane na przykład w salach konferencyjnych. Oprócz standardowych drewnianych elementów oferujemy również nowoczesne łączenie drewna ze szkłem czy stalą (matową, lakierowaną, chromowaną lub nierdzewną). Często łączymy ze sobą różne gatunki drewna, tworząc niepowtarzalne kompozycje.

Meble dla gastronomii to szczególny typ wyposażenia. Codziennie korzysta z niego wiele osób, jest więc narażony na intensywną eksploatację i powstawanie uszkodzeń. Dlatego podczas wyboru drewnianych stołów do restauracji przede wszystkim należy zwrócić uwagę na solidność wykonania, a także rodzaj zastosowanego materiału. Kolejną kwestią jest łatwość utrzymania czystości. Meble w lokalach gastronomicznych muszą być zawsze idealnie czyste, warto więc wybrać takie wyposażenie, które nie będzie podatne na powstawanie zabrudzeń, a przy tym łatwe w codziennym czyszczeniu.

Drewniane stoły do restauracji wykonane z drewna dębowego idealnie wpisują się w powyższe wymagania. Są odporne na uszkodzenia (na przykład na stawianie gorących talerzy, uderzenia czy zarysowania). Dodatkowo łatwo utrzymać je w higienicznej czystości oraz zachować ich perfekcyjny wygląd. Kolejną zaletą jest możliwość wykonania stołów idealnie dopasowanych do potrzeb klienta. Chodzi nie tylko o wielkość i kształt, ale także sposób wykończenia – wygląd mebli jest niezwykle ważny w lokalach gastronomicznych.

Stoły z drewna i stoliki kawowe na zamówienie

W meble wyposażyliśmy już bary, restauracje, kawiarnie oraz sale konferencyjne na terenie województwa łódzkiego i takich miejscowości jak: Warszawa, Wrocław, Gliwice, Rybnik, Gniezno czy Sosnowiec. Wykonywaliśmy zarówno stoły z klepki, jak i z litego drewna.. Zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do obejrzenia próbki naszych możliwości zaprezentowanych w galerii.

Jako producent stołów z naturalnego drewna mieliśmy okazję wykonywać zlecenia zarówno dla restauracji, barów oraz innych punktów gastronomicznych, jak i dla klientów indywidualnych. Nasza oferta jest bardzo szeroka – Począwszy od zwykłych stołów, przez wyposażenie kuchni, aż po nietypowe modele o specjalnym przeznaczeniu. Jeśli masz pytania, wątpliwości lub zastanawiasz się, czy ktoś jest w stanie zrealizować Twój pomysł – zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię kwestie.