Stoły dębowe

Stoły dębowe to niezwykle trwałe meble, a ich zakup można potraktować jako lokatę kapitału. Wykonane z twardego i ciężkiego drewna są praktycznie niezniszczalne i odporne na odkształcenia czy ścieranie. Doskonale sprawdzają się zarówno wewnątrz domu czy lokalu, jak i na zewnątrz. Charakteryzują się szlachetnym głębokim kolorem i są dostępne w licznych odcieniach od jasnych po ciemne. Konserwacja stołów dębowych nie jest ani czasochłonna, ani wymagająca – wystarczy przecierać je regularnie miękką ściereczką. Stoły te można też pielęgnować przy pomocy impregnatu z naturalnego wosku.

Szukają Państwo stołów dębowych w stylu nowoczesnym, a może klasycznym? Zapraszamy do kontaktu. Przyjmujemy zlecenia od Klientów nie tylko z województwa łódzkiego, ale z całej Polski, w tym m.in. z Warszawy, Wrocławia, Rybnika, Sosnowca, Gliwic czy Gniezna.

Stoły drewniane do jadalni

Przy wyborze stołu do jadalni ogromne znaczenie ma materiał, z jakiego jest on wykonany, a także ilość miejsca, jaką możemy na niego przeznaczyć. Zachęcamy Państwa do wyboru drewnianych stołów do jadalni, ponieważ są najbardziej uniwersalne. Oprócz tego, że doskonale się prezentują, to w przeciwieństwie do mebli z tworzyw sztucznych wyróżniają się długą żywotnością. Jeżeli natomiast chodzi o ich kształt, to ciekawym i coraz bardziej popularnym rozwiązaniem są zaokrąglone narożniki. Stoły o opływowym kształcie dostępne są zarówno w wersjach klasycznych, jak i nowoczesnych.

Drewniane stoliki kawowe

Coraz większym trendem są drewniane stoliki kawowe, które stanowią już nie tylko wyposażenie lokali, ale i domów. Ich konstrukcje wykonane są często przez połączenie drewna z innymi materiałami, np. z chromowaną stalą. Ciekawym motywem są również stoliki kawowe w stylu skandynawskim. Charakteryzują się jasnymi kolorami, prostotą kształtów i czystością formy. Większość z nich osadzona jest na trzech nogach. Ciekawym rozwiązaniem są też stoliki na niskich nóżkach w stylu kolonialnym oraz modele ze szklanym blatem.