Meble

Meble kuchenne i inne meble drewniane

Oferta mebli Fatwood

Specjalizujemy się w produkcji stolików kawowych, drewnianych ław, a także stołów dębowych jadalnianych i kuchennych z drewna dębowego. Wykonujemy między innymi meble kuchenne zarówno ze standardowej klejonki dębowej (klepka), jak również z litych, szerokich desek dębowych. Meble zawsze wykańczamy naturalnym, ekologicznym olejowoskiem, który nadaje powierzchni blatów drewnianych piękną ciepłą barwę, uwydatnia usłojenie drewna a zawarte w nim delikatne woski doskonale zabezpieczają powierzchnię przed wszelkimi czynnikami zewnętrznymi. Do wszystkich dystrybuowanych blatów kuchennych lub innych elementów umeblowania dołączamy opis pielęgnacji jak również udzielamy na niego pisemnej gwarancji.

Rozbudowane możliwości

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z aktualną ofertą mebli kuchennych dębowych, a także mebli kuchennych z drewna innego typu, które znajdziecie w naszym sklepie. Zachęcamy do kontaktu z nami, gdyż każdy mebel jesteśmy w stanie wykonać pod zamówienie uwzględniając indywidualne preferencje klienta. Jesteśmy uznanym na rynku producentem blatów drewnianych i innych elementów umeblowania. Gwarantujemy możliwość zaopatrzenia się w solidne produkty od zaufanego producenta.

Podobnie jak w przypadku blatów, meble drewniane możemy na życzenie wykonać również z innych krajowych gatunków drewna oraz gatunków egzotycznych. Przykładowe mebelki naszej produkcji są do zobaczenia w zakładce galeria. Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszych możliwości, a także do kontaktu z naszym przedstawicielem.