Meble

Meble kuchenne i inne meble drewniane

Specjalizujemy się w produkcji dębowych mebli kuchennych, które wykańczamy naturalnym, ekologicznym olejowoskiem, nadającym drewnianej powierzchni pięknej ciepłej barwy i uwydatniającym usłojenie drewna. Zawarte w tej substancji delikatne woski zabezpieczają też drewno przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych. Do wszystkich dystrybuowanych przez nas mebli kuchennych dołączamy opis pielęgnacji, jak również udzielamy na niego pisemnej gwarancji. Oferujemy zarówno modele ze standardowej klejonki dębowej (klepka), jak również blaty lite z szerokich desek dębowych.

Zachęcamy Państwa do zamówienia u nas także innych mebli drewnianych, które podobnie jak w przypadku blatów, możemy na życzenie Klienta wykonać również z innych krajowych gatunków drewna oraz gatunków egzotycznych. W galerii strony mogą Państwo zobaczyć zrealizowane przez nas dotychczas projekty mebli np. do salonu czy jadalni. Zapraszamy do kontaktu zarówno Klientów prywatnych, jak i firmy m.in. z Łodzi i okolic, Warszawy, Wrocławia, Rybnika, Gliwic, Gniezna.

Dlaczego warto zainwestować w meble dębowe?

Zakup mebli dębowych stanowi inwestycję na długie lata i nie wynika to tylko z ich imponującej żywotności. Dąb jest drewnem uniwersalnym, dobrze łączy się praktycznie z każdym rodzajem tworzywa i pasuje do większości wnętrz. Mniejsze i lżejsze meble będą np. doskonale współgrać z metalem i szkłem, a potężne stoły czy komody w ciemnym odcieniu mogą być świetnym uzupełnieniem eleganckiego stylu. Ponadto meble dębowe wystarczy regularnie przecierać ściereczką i od czasu do czasu zabezpieczyć impregnatem, a wciąż będą wyglądać jak nowe. Dąb polecany jest także alergikom, ponieważ dzięki swoim właściwościom antystatycznym nie przyciąga kurzu. Jego zaletą jest także higroskopijność, a więc zdolność do absorpcji i oddawania wilgoci.