Meble

Meble kuchenne i inne meble drewniane

Specjalizujemy się w produkcji drewnianych mebli kuchennych, które wykańczamy naturalnym, ekologicznym olejowoskiem. Meble kuchenne z drewna, które są nim pokryte, zyskują piękną, ciepłą barwę i bardziej wyraźne usłojenie drewna. Zawarte w tej substancji delikatne woski zabezpieczają też drewno przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych. Do wszystkich dystrybuowanych przez nas mebli kuchennych dołączamy opis pielęgnacji, jak również udzielamy na niego pisemnej gwarancji. Oferujemy zarówno modele ze standardowej klejonki dębowej (klepka), jak również blaty lite z szerokich desek dębowych.

Zachęcamy Państwa do zamówienia u nas także innych mebli drewnianych. Podobnie jak w przypadku blatów, na życzenie Klienta wykonujemy meble drewniane (kuchenne lub do innych pomieszczeń) z innych" krajowych gatunków drewna oraz gatunków egzotycznych. W galerii strony mogą Państwo zobaczyć zrealizowane przez nas dotychczas projekty, np. meble do salonu, meble kuchenne dębowe czy stoły drewniane do jadalni. Zapraszamy do kontaktu zarówno Klientów prywatnych, jak i firmy z takich miast, jak Łódź i okolice, Warszawa, Wrocław, Sosnowiec, Rybnik, Gliwice, Gniezno.

Dlaczego warto zainwestować w meble dębowe?

Zakup mebli dębowych stanowi inwestycję na długie lata i nie wynika to tylko z ich imponującej żywotności. Dąb jest drewnem uniwersalnym, dobrze łączy się praktycznie z każdym rodzajem tworzywa i pasuje do większości wnętrz. Mniejsze i lżejsze meble będą np. doskonale współgrać z metalem i szkłem, a potężne stoły czy komody w ciemnym odcieniu mogą być świetnym uzupełnieniem eleganckiego stylu. Ponadto meble dębowe wystarczy regularnie przecierać ściereczką i od czasu do czasu zabezpieczyć impregnatem, a wciąż będą wyglądać jak nowe. Meble dębowe polecane są także alergikom, ponieważ dzięki właściwościom antystatycznym dąb nie przyciąga kurzu. Meble dębowe mają także zaletę w postaci higroskopijności, a więc zdolności do absorpcji i oddawania wilgoci.