Meble

Drewniane meble kuchenne – gwarancja wysokiej jakości

Specjalizujemy się w produkcji drewnianych mebli kuchennych, które wykańczamy naturalnym, ekologicznym olejowoskiem. Meble kuchenne z drewna, które są nim pokryte, zyskują piękną, ciepłą barwę i wyraźniejsze usłojenie drewna. Zawarte w tej substancji delikatne woski zabezpieczają też materiał przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych. Do wszystkich dystrybuowanych przez nas mebli kuchennych dębowych dołączamy opis pielęgnacji, jak również udzielamy pisemnej gwarancji. Oferujemy zarówno blaty ze standardowej klejonki dębowej (klepka), jak również blaty lite z szerokich desek dębowych.

Choć specjalizujemy się w wykonywaniu blatów na zamówienie, które możemy wykończyć zgodnie z wytycznymi klienta, to znajdziesz u nas także szeroki wybór innych mebli dębowych. Podobnie jak w przypadku blatów, wykonujemy meble drewniane (kuchenne lub do innych pomieszczeń) z innych krajowych gatunków drewna oraz gatunków egzotycznych. W galerii możesz zobaczyć zrealizowane dotychczas projekty, takie jak meble do salonu, meble kuchenne dębowe czy stoły do jadalni. Zapraszamy do kontaktu zarówno Klientów prywatnych, jak i firmy z takich miast, jak Łódź i okolice, Warszawa, Wrocław, Sosnowiec, Rybnik, Gliwice, Gniezno.

Podejmujemy się wykonywania także nietypowych zleceń, dlatego, jeśli marzy Ci się mebel dębowy o wyszukanej formie, skontaktuj się z nami. Chętnie dowiemy się, co możemy dla Ciebie zrobić. Drewno, jako materiał uniwersalny i podatny na obróbkę, daje niemal nieograniczone możliwości projektowe. Meble kuchenne drewniane doskonale sprawdzą się w każdej kuchni, niezależnie od jej wymiarów i kształtu pomieszczenia. Umiejętnie zaprojektowane i wykonane z troską o każdy detal będą stanowiły piękną, ale jednocześnie praktyczną, ozdobę każdego domu.