Kontakt

Fatwood – dane kontaktowe producenta mebli z naturalnego drewna z Tychowa

Skontaktuj się z nami

Firma Fatwood posiada wieloletnią praktykę w zakresie wykonywania standardowych mebli drewnianych do kuchni, restauracji oraz lokali gastronomicznych – głównie z dębu, ale na życzenie klienta zrobimy je również z innych gatunków drzew. Wykonujemy również meble drewniane na wymiar według nawet najbardziej fantazyjnych pomysłów – jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i ciekawe doświadczenia.

Podejmujemy się również wykonania nietypowych mebli drewnianych w rozmaitych stylach: nowoczesnym, industrialnym lub klasycznym. W trakcie wykonania takich aranżacji łączymy ze sobą rozmaite surowce: drewno ze szkłem, z metalem, a nawet z innym gatunkiem drewna. Szczególne widać to przy okazji mebli kuchennych. W celu zapoznania się z pełną ofertą naszych usług i ustalenia szczegółów realizacji zlecenia, zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą firmą. Zachęcamy również do obejrzenia naszej galerii zdjęć, w której zapoznacie się Państwo z naszymi dotychczasowymi realizacjami mebli drewnianych: blatów kuchennych z litego drewna, stolików kawowychstołów drewnianych do jadalni oraz pozostałych wyrobów stolarskich z naturalnego drewna na zamówienie naszych klientów.

FATWOOD

Damian Kapka

Tychów 80, 97-318 Czarnocin
woj. Łódzkie

tel. +48 604-978-401
e-mail: damian_kapka@wp.pl

NIP: 771-265-11-05

 

Ekspozycja:

 

Logo In Wood We Trust

 

 

 

 

Salon Wystawowy „In Wood We Trust”

Łódź, ul. Sienkiewicza 20

 

Godziny otwarcia:

Wtorek – Piątek   9.00 – 17.00

Sobota  10.00 – 18.00

Skontaktuj się z nami przy pomocy formularza

    Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.fatwood.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FATWOOD HANDEL ARTYKUŁAMI DRZEWNYMI DAMIAN KAPKA, 97-318 Czarnocin, Tychów 80, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem damian_kapka@wp.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych – Obowiązek Informacyjny