Blaty standard klepka

Blaty kuchenne Standard – klepka dębowa

Dostarczamy Klientom blaty kuchenne Standard z klepki dębowej. Wykonujemy meble z naturalnej klejonki dębowej w wersji surowej (szlifowanej papierem drobnoziarnistym o granulacji 220, gotowe do wykończenia według własnego pomysłu) lub w wersji olejowanej naturalnym olejem duńskiej firmy WOCA. Na specjalne zamówienie realizujemy też projekty z buku, jesionu i egzotycznych gatunków drzew. Bez względu na to, czy zdecydujecie się Państwo na blat kuchenny dębowy czy z innego rodzaju drewna, gwarantujemy, że uzyskacie produkt najwyższej jakości.

Oferujemy blaty kuchenne zarówno w rozmiarach standardowych, jak i wykonywane na wymiar.

Standardowe wymiary blatów:

  • grubość: 27, 40 mm,
  • szerokość: 620, 720, 800, 960, 1240 mm,
  • długość: 500, 1000, 1500, 2000, 2500, 3000, 3500, 4000 mm.

    Ponadto wszystkie standardowe blaty możemy dociąć do potrzebnego wymiaru, wyciąć otwory montażowe na zlew i płytę grzewczą czy wpust w parapet tak, aby dotarły one do Państwa w formie gotowej do montażu. Oszczędzą Państwo dzięki temu czas i pieniądze.

    Transport blatów kuchennych

    W ramach usług oferujemy również transport blatów kuchennych i innych mebli, zarówno za pośrednictwem firm kurierskich czy spedycji PEKAES, jak i naszymi własnymi pojazdami. Pomoc w przewozie świadczymy na terenie niemal całego kraju. Z naszych usług zadowoleni są Klienci nie tylko z województwa łódzkiego, ale i z Warszawy, Wrocławia, Gliwic, Rybnika, Gniezna, Sosnowca czy Radomia.