Blaty standard klepka

Blaty kuchenne – blaty Standard (Klepka)

Podstawowa propozycja Fatwood

Oferujemy Państwu blaty kuchenne wykonane z naturalnej klejonki dębowej w wersji surowej (szlifowanej papierem drobnoziarnistym o granulacji 220, gotowe do wykończenia według własnego pomysłu) lub w wersji olejowanej naturalnym olejem duńskiej firmy WOCA. Bez względu na to, czy zdecydujecie się na blat kuchenny dębowy czy też z innego surowca, uzyskacie produkt najwyższej jakości.

Propozycja

Oferujemy blaty kuchenne w rozmiarach standardowych, jednakże  wykonujemy na zamówienie np. blaty dębowe o dowolnych, podanych przez klienta wymiarach. Wszystkie standardowe blaty kuchenne możemy dociąć do potrzebnego wymiaru, wyciąć otwory montażowe na zlew i płytę grzewczą czy wpust w parapet tak, aby blaty dotarły do Państwa w formie gotowej do montażu. Oszczędzamy w ten sposób Państwa czas i pieniądze.

Wykonujemy głównie blaty dębowe, jednak na zamówienie możemy zaoferować również buk i jesion, jak również gatunki egzotyczne. Postaramy się, aby oferowane blaty kuchenne przede wszystkim odpowiadały Waszym indywidualnym preferencjom. Połączenie funkcjonalności i estetyki jest pożądane w każdym mieszkaniu.

Pomoc w przewozie

W ramach naszych usług oferujemy również transport blatów kuchennych i innych blatów drewnianych za pośrednictwem firm kurierskich, spedycji PEKAES lub naszym własnym transportem na terenie niemal całego kraju w atrakcyjnej cenie.

Dostępne wymiary:

Grubość:  27, 40mm
Szerokość:  620, 720, 800, 960, 1240mm
Długość: 500, 1000, 1500, 2000, 2500, 3000, 3500, 4000mm