Blaty lite

Blaty dębowe i blaty z litego drewna

Fatwood – producent blatów kuchennych

Oferujemy Państwu np. blaty dębowe wykonane z pełnych lameli, czyli z litych na długości, szerokich desek. Produkcja blatów drewnianych z szerokich, długich desek zapewnia wspaniały efekt wizualny, przepiękne usłojenie blatu, które dodatkowo pięknie podkreśla używany przez nas naturalny ekologiczny Olej WOCA. Skorzystanie z propozycji Fatwood, dotyczącej blatów do mebli kuchennych, jest gwarancją uzyskania solidnych produktów, wykonanych na Państwa specjalne zamówienie.

Blaty Lite wykonujemy zawsze według wymiarów podanych przez klienta w gr. 30 lub 40mm. Blaty do mebli kuchennych są więc perfekcyjnie dopasowane na wymiar. Podobnie jak w przypadku Blatów Standard z klepki możliwe jest wycięcie otworów pod zlew i płytę grzewczą jak również inne, również nietypowe wykończenia. W zakresie ostatecznych prac do naszych blatów do mebli kuchennych z litego drewna czy blatów drewnianych innego przeznaczenia, stawiamy na dokładne wykonywanie planów przedstawionych nam przez klientów.

Blaty kuchenne drewniane - na zamówienie

Na specjalne zamówienie możemy wykonać Blaty Lite również z innych krajowych gatunków drewna oraz z gatunków egzotycznych. Pozyskanie litych blatów kuchennych i blatów drewnianych innego przeznaczenia od Fatwood, to gwarancja posiadania produktów spełniających nawet najbardziej surowe wymagania. Narzędzia, którymi dysponujemy, pomagają nam uzyskać precyzyjnie wykonane blaty kuchenne drewniane na zamówienie naszych zleceniodawców. Zachęcamy do sprawdzenia oferowanych produktów, a w przypadku jakichkolwiek pytań – do kontaktu. Wykonamy dla Ciebie takie blaty do mebli kuchennych, o jakich tylko marzysz!