Blaty lite

Blaty Lite – blaty dębowe

Oferta Fatwood

Oferujemy Państwu np. blaty dębowe wykonane z pełnych lameli, czyli z litych na długości, szerokich desek. Produkcja blatów drewnianych z szerokich, długich desek zapewnia wspaniały efekt wizualny, przepiękne usłojenie blatu, które dodatkowo pięknie podkreśla używany przez nas naturalny ekologiczny Olej WOCA. Skorzystanie z propozycji Fatwood, dotyczącej blatów drewnianych, jest gwarancją uzyskania solidnych produktów, wykonanych na Państwa specjalne zamówienie.

Blaty Lite wykonujemy zawsze według wymiarów podanych przez klienta w gr. 30 lub 40mm. Podobnie jak w przypadku Blatów Standard możliwe jest wycięcie otworów pod zlew i płytę grzewczą jak również inne, również nietypowe wykończenia. W zakresie ostatecznych prac do naszych blatów do mebli kuchennych czy blatów drewnianych innego przeznaczenia, stawiamy na dokładne wykonywanie planów przedstawionych nam przez klientów.

Precyzja wykonania

Na specjalne zamówienie możemy wykonać Blaty Lite również z innych krajowych gatunków drewna oraz z gatunków egzotycznych. Pozyskanie litych blatów kuchennych i blatów drewnianych innego przeznaczenia od Fatwood, to gwarancja posiadania produktów spełniających nawet najbardziej surowe wymagania. Narzędzia, którymi dysponujemy, pomagają nam uzyskać precyzyjnie wykonane blaty kuchenne drewniane na zamówienie naszych zleceniodawców. Zachęcamy do sprawdzenia oferowanych produktów, a w przypadku jakichkolwiek pytań – do kontaktu.