Blaty lite

Blaty kuchenne z litego drewna dębowego

Fatwood – producent blatów kuchennych

Oferujemy Państwu np. blaty dębowe wykonane z pełnych lameli, czyli z litych na długości, szerokich desek. Produkcja blatów drewnianych z szerokich, długich desek zapewnia wspaniały efekt wizualny, przepiękne usłojenie blatu, które dodatkowo pięknie podkreśla używany przez nas naturalny ekologiczny Olej WOCA. Jeśli zatem szukasz idealnego wykończenia do swojej kuchni, postawienie na naturalne drewno z pewnością sprawdzi się bardzo dobrze. Co ważne, blaty z tego materiału są uniwersalne wizualnie, dlatego możesz je połączyć z niemal dowolnymi elementami, a w każdym przypadku będą prezentowały się stylowo. Ponadto dębowe blaty kuchenne to gwarancja najwyższej jakości i solidności, która trwa przez lata.

Jeśli skorzystasz z naszych usług, przygotujemy dla Ciebie blat z litego drewna na indywidualne zamówienie. Możesz idealnie dopasować go do swoich mebli, sprawiając, że kuchnia będzie nie tylko prezentowała się elegancko, ale będzie także praktyczna i wygodna w codziennym użytkowaniu. Do blatu z litego drewna możesz dobrać także inne meble dębowe dostępne w naszej ofercie. Dzięki temu stworzysz spójną kompozycję, która wprowadziła do Twojego domu przytulny nastrój, a jednocześnie ponadczasowy, dobry styl. Zachęcamy do przejrzenia oferty mebli o różnych funkcjach.

Blaty dębowe – ponadczasowa elegancja i solidność

Blaty lite wykonujemy zawsze według wymiarów podanych przez klienta o grubości 30 lub 40 mm. Blaty do mebli kuchennych są więc perfekcyjnie dopasowane na wymiar. Podobnie jak w przypadku Blatów Standard z klepki możliwe jest wycięcie otworów pod zlew i płytę grzewczą jak również inne, również nietypowe wykończenia. W zakresie prac wykończeniowych dotyczących obróbki blatów z litego drewna czy blatów dębowych innego przeznaczenia stawiamy na dokładne wykonywanie planów przedstawionych nam przez klientów.

Blaty kuchenne z litego drewna na zamówienie

Na specjalne zamówienie możemy wykonać blaty z litego drewna również z innych krajowych gatunków drewna oraz z gatunków egzotycznych. Pozyskanie litych blatów kuchennych i blatów drewnianych innego przeznaczenia od Fatwood, to gwarancja posiadania produktów spełniających nawet najbardziej surowe wymagania. Narzędzia, którymi dysponujemy, pomagają nam uzyskać precyzyjnie wykonane blaty kuchenne dębowe na zamówienie naszych zleceniodawców. Zachęcamy do sprawdzenia oferowanych produktów, a w przypadku jakichkolwiek pytań – do kontaktu. Wykonamy dla Ciebie takie blaty do mebli, o jakich tylko marzysz!