Blaty standard klepka

Blaty kuchenne Standard – klepka dębowa

Dostarczamy Klientom blaty drewniane kuchenne Standard z klepki dębowej. Wykonujemy meble z naturalnej klejonki dębowej w wersji surowej (szlifowanej papierem drobnoziarnistym o granulacji 220, gotowe do wykończenia według własnego pomysłu) lub w wersji olejowanej naturalnym olejem duńskiej firmy WOCA. Na specjalne zamówienie realizujemy też projekty z buku, jesionu i egzotycznych gatunków drzew. Bez względu na to, czy zdecydujesz się na blat drewniany z dębu, czy z innego rodzaju drewna, gwarantujemy, że otrzymasz produkt najwyższej jakości.

Drewno dębowe słynie ze swoich walorów estetycznych, ale nie tylko. To bardzo wytrzymały i solidny materiał, z którego można wykonywać elementy przeznaczone także do użytku w miejscach narażonych na intensywną eksploatację. Do takich zdecydowanie zalicza się kuchnia, jeśli zatem zdecydujesz się na blat drewniany właśnie z dębu, możesz mieć pewność, że przez wiele lat zachowa swoje oryginalne parametry, a przy tym będzie się idealnie prezentował.

Oferujemy dwa podstawowe warianty blatów kuchennych. Pierwszy z nich to blat drewniany kuchenny Standard z klepki dębowej, drugi natomiast występuje w wersji z litego drewna dębowego. Zarówno blaty lite, jak i te wykonywane z klejonki, to wyroby najwyżej jakości, które przygotujemy zgodnie z Twoimi wytycznymi. Możesz dobrać wariant produktu, który będzie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb, a także zdecydować się na wykończenie, które podkreśli styl Twojej kuchni. Podejmujemy się także nietypowych zleceń, więc jeśli chcesz zamówić coś unikalnego, nie wahaj się z nami skontaktować.

Blaty kuchenne drewniane na zamówienie – wymiary

Oferujemy blaty kuchenne zarówno w rozmiarach standardowych, jak i wykonywane na wymiar.

Standardowe wymiary blatów:

  • grubość: 27, 40 mm,
  • szerokość: 620, 720, 800, 960, 1240 mm,
  • długość: 500, 1000, 1500, 2000, 2500, 3000, 3500, 4000 mm.

Ponadto wszystkie standardowe blaty możemy dociąć do potrzebnego wymiaru, wyciąć otwory montażowe na zlew i płytę grzewczą czy wpust w parapet tak, aby dotarły one do Państwa w formie gotowej do montażu. Oszczędzasz dzięki temu czas i pieniądze.

Transport blatów drewnianych kuchennych

W ramach usług oferujemy również transport blatów kuchennych i innych mebli drewnianych, zarówno za pośrednictwem firm kurierskich czy spedycji PEKAES, jak i naszymi własnymi pojazdami. Pomoc w przewozie świadczymy na terenie niemal całego kraju. Z naszych usług zadowoleni są Klienci nie tylko z województwa łódzkiego, ale i z Warszawy, Wrocławia, Gliwic, Rybnika, Gniezna, Sosnowca czy Radomia.